Klonování poškozených řídících jednotek

Klonování ECU, opravy řídících jednotekMáte poškozenou nefunkční řídící jednotku a potřebujete přehrát data do jiné použité jednotky včetně aktuální konfigurace a imobilizeru? Nabízíme službu Klonování řídících jednotek.

Jsme vybaveni širokou paletou programátorů řídících jednotek, které ve většině případů umožňují provedení kompletní zálohy řídící jednotky a její opětovné nahrání do jiné, stejné, ale již použité řídící jednotky.

Naši službu lze využít v případě, kdy je vaše řídící jednotka poškozená. Ve většině případů jsme schopni provést zálohu řídící jednotky i v případě, že je mechanicky poškozená, vykazuje elektrickou závadu nebo je vyhořelá a to často i pokud ve vozidle řídící jednotka vůbec nekomunikuje. 

Ceny klonování ECU:

  • osobní vozy - bez rozebírání - od 3.000,- Kč
  • osobní vozy - s nutností rozebrat - od 5.000,- Kč
  • nákladní vozy, agro, stroje - od 8.000,- Kč

Cena nezahrnuje novou řídící jednotku, kterou si zákazník musí dodat sám. Dodaná řídící jednotka musí být stejná, tedy stejného typu, ideálně se stejným výrobním číslem. V případě dodání jednotky jiného čísla je služba provedena bez záruky.

Řídící jednotku je možné dodat osobně na provozovnu nebo poslat poštou. V případě odeslání poštou se cena zvyšuje o náklady na dopravu. Doba provedení služby je v rozsahu 3 - 48 hodin dle typu jednotky.

Před dodáním řídící jednotky nás kontaktujte, abychom ověřili, že je možné konkrétní typ řídící jednotky klonovat.

 

Kontaktní formulář:

Máte zájem o naše služby? Zašlete nám svůj dotaz.
Vyplňte následující formulář a my vás budeme kontaktovat.
Pro urychlení uveďte přesně typ vozidla, rok výroby, typ řídící jednotky.
Info a foto štítku lze také zaslat na email info@powertec.cz nebo přes WhatsApp na číslo +420 720 640 640

OCHRANA PROTI SPAMU