Poptávka úpravy

Máte zájem o úpravu vozidla, kterou nemáme v našem katalogu? Přečtěte si následující informace a popř. vyplňte následující formulář.

Vozidla do roku 1998

U vozidel staršího data je nutné ověřit, zda je vozidlo vybaveno vůbec nějakou řídící jednotkou. Často se jedná o turbodieselové motory, které mají pouze čerpadlo bez řídící jednotky, které není možné softwarově upravit. V případě, že vozidlo řídící jednotku má, je vždy ideální opsat výrobce řídící jednotky a číslo řídící jednotky, abychom mohli ověřit, zda je možné vozidlo programovat.

Nejnovější modely 2017+

Pokud máte zcela nové vozidlo nebo teprve plánujete jeho koupi a my tento typ vozidla nemáme uveden v katalogu, nelze obvykle s naprostou jistotou určit, zda bude úprava řídící jednotky na 100%  možná. Samozřejmě rádi na základě vaší poptávky ověříme typ vozidla a pokud to bude možné, přidáme do našeho katalogu. U nových motorů je také vždy výhodou, pokud víme výrobce a typ řídící jednotky. 

Kontaktní formulář

Pokud máte dotaz na konkrétní vozidlo, které nemáme v katalogu, vyplňte následující formulář a my, pokud to bude možné, přidáme vozidlo do katalogu. Uveďte co nejvíce podrobností, jako je rok výroby, typ převodovky, modelové označení, typ motoru a výkon motoru. Pokud přidáte více informací, jako výrobce řídící jednotky, popř. opíšete čísla z jejího štítku, bude to jen výhodou.

OCHRANA PROTI SPAMU