Získali jsme mezinárodní certifikát kvality TÜV

tuv-logo.pngNa kvalitě našich služeb nám opravdu záleží. Skoro každý dnes tvrdí, že je profesionálem ve svém oboru a že je nejlepší na trhu, i když to často není pravda. My jsme se rozhodli nejvyšší kvalitu našich služeb potvrdit a všem doložit.  Nám na kvalitních službách opravdu záleží.

Po několikaměsíčním auditu jsme v roce 2014 jako vůbec první firma v České republice získali mezinárodní certifikát kvality TÜV s normou ČSN EN ISO 9001:2009 v oblasti chiptuning osobních i nákladních vozidel, včetně závodních vozů a diagnostiky a měření výkonu.

V roce 2017 jsme následně prošli novým auditem a prověřením našich služeb, tak aby odpovídaly novému standardu ISO9001:2016.

Od získání certifikátu kvality probíhá v naší společnosti každoroční audit, kterým je potvrzována kvalita a zachování všech standardů pro jeho udělení ze strany TÜV SÜD.

A co vlastně znamená certifikát pro vás?

  • potvrzení a kontrolu vysoké kvality služeb v oborech chiptuning, měření výkonu a diagnostika
  • jistotu, že úprava bude provedena dle schváleného postupu u každého vozidla
  • pro získání certifikátu musí být kvalitní vše – firemní procesy, poskytované služby i nabízené výrobky - více viz www.tuv-sud.cz
  • každoročně budeme podrobeni kontrole nezávislého auditora TÜV, který pro vás potvrdí nejvyšší kvalitu našich služeb

Spokojte se s nejlepším. U nás nemusíte mít strach z nekvalitních služeb. Auditoři TÜV SÜD nás testují za vás.

Přečtěte si také: Prošli jsme homologačními testy DEKRA CZ a.s.


Schválení ministerstva dopravy ČR

V průběhu roku 2016 vydalo ministerstvo dopravy jednotný postup pro schvalování hromadných přestaveb typu vozidel dodatečnými úpravami parametrů řídících systémů motoru. Prostřednictvím státní zkušebny DEKRA CZ a. s. jsme se ještě tentýž rok do procesu schvalování přihlásili a následně prošli celým schvalovacím procesem. Na jeho konci jsme získali kladné stanovisko společnosti DEKRA. Celý schvalovací proces byl následně ukončen udělením schválení od ministerstva dopravy.

Díky udělenému schválení jsme oprávněni provádět úpravy zvýšení výkonu motoru na všech vozidlech kategorie M1 a N1 a to u všech vozidel s naftovým nebo benzínovým motorem s emisní normou Euro 3 až Euro 6. Pokud je nárůst výkonu do výše 20 % oproti údaji deklarovanému výrobcem, jsme oprávněni takovouto úpravu přímo zapsat do technického průkazu bez potřeby dalších testů.

V případě požadavku na úpravu, která přesahuje výkon 20 % oproti údaji deklarovanému výrobcem, je pro zapsání úpravy do TP nutné provést individuální doplňkové testy na státní zkušebně.

 

Chiptuning certifikát kvality TUV SUDChiptuning certifikát kvality TUV SUD

powertec-schvaleni-mdcr.jpgpowertec-schvaleni-mdcr.jpg