Čištění a renovace DPF a FAP

Máte ve svém voze filtr pevných částic, který dosluhuje? Máte najeto více než 100.000 km? Nechce se vám platit desetitisíce za nákup nového filtru pevných částic?

dpf with soot.jpgMáme pro vás jednoznačně nejefektivnější řešení na našem trhu! Renovace filtru pevných částic metodou HeatAir obnoví Váš původní sazemi zanesený filtr bez nutnosti jeho výměny za nový. Nekupujte znovu to, co již máte! Vlastníme speciální patentovanou technologii pomocí které jsme schopni vyčistit váš zanesený DPF a FAP filtr na 95-99% stavu nového filtru a to za zlomek ceny.

Tato převratná technologie zajišťuje jednoduché, efektivní, ekologické a hlavně levné řešení které využívá stejného postupu čištění jako ve voze, ale mnohem efektivněji. Pokud se tedy nechcete zbavit filtru pevných částic z vašeho vozu a hledáte alternativu jak se vyhnout nákupu velmi drahého nového dílu, je tu pro Vás technologie HeatAir.

Při renovaci je samozřejmostí podrobná kontrola použitého filtru pevných částic spojená s provedením všech měřících a kontrolních funkcí důležitých pro správnou funkci filtru při jeho následném dalším použití při provozu ve vozidle.

 

Video - jak probíhá renovace DPF filtru

 

Díky několikastupňovému řízenému čištění jsme schopni vyčistit drtivou většinu všech existujících filtrů pevných částic, a to jak na osobní, tak i nákladní automobily, popř. autobusy. V případě, že máte o tuto profesionální renovaci filtru pevných částic zájem, volejte na naši infolinku +420 728 222 822 nebo navštivte náš specializovaný web na problematiku čištění filtrů pevných částic DPF-TECH.CZ