tir-a-bus.pngNejlepší chiptuning - nic víc, nic míň pruvodce-chiptuningem.png

Náš obor je velmi specifický. Profesionálem se dnes cítí být snad každý, kdo viděl řídící jednotku na vlastní oči. Internet je plný poradců, kteří "vědí" jak na to. My ale nechceme být jedni z mnoha. Naším cílem je být prostě nejlepší. A děláme pro to maximum!

Věříme našim postupům natolik, že jsme si je nechali dobrovolně prověřit auditory z TÜV. A získali jsme certifikát kvality ISO9001:2016 na zvýšení výkonu motorů osobních i nákladních vozidel. A to si v České republice dosud nikdo jiný netroufl.

Všechny vozy měříme a ladíme na válcové zkušebně, všechny vozy podrobně diagnostikujeme a u všech vozidel měříme emise. V roce 2017 jsme navíc nechali naše úpravy homologovat a schválit ministerstvem dopravy. Úpravu vám proto můžeme zapsat i do technického průkazu.

Nejvyšší standardy

Vždy jsme se snažili pro zákazníka udělat maximum. Víc než ostatní. Spokojenost byla pro nás vždy na prvním místě. Znalosti, zkušenosti, nejmodernější technologie, ale také cit a instinkt. To vše je nutné mít v dokonalé souhře. Nejvíce rozhodujícím faktorem není hodnota výkonu nebo cena. Rozhodující je přání zákazníka a naše schopnost toto přání posoudit, navrhnout ideální řešení, zvážit co je rozumné a dosažitelné s ohledem na možnosti vozu a dlouhodobou životnost. Tato vize je pro nás klíčová. To je PowerTEC - značkový chiptuning.

vize-vlastni-vyvoj.jpg

Vlastní vývoj - vlastní zkušenosti

Mnoho firem je dnes tam, kde jsme my byli před 15 lety. Když neumíte software v autě sami upravit, musíte upravené modifikace kupovat od někoho jiného. Přeprodávání upraveného softwaru nemusí být z principu špatné. Nikdy ale nemůžete ručit za kvalitu něčeho, co nejste schopni sami podrobně posoudit. Celkem rychle jsme pochopili, že existuje jen jedna cesta. A tou je vlastní vývoj. Všechny modifikace se rodí v naší kladenské centrále, kde ladíme každý vůz vždy na míru, na základě vašich požadavků a možností každého vozu. Jen tak totiž můžeme zaručit, že budete se svým autem opravdu spokojeni. A zároveň vám můžeme poskytnout dostatek informací. 

vize-vlastni-vyvoj.jpg

Nejsme jediní, ale chceme být první

Nechceme být průměrní. Chceme poskytovat jen ty nejlepší služby. Konkurenci bereme jako výzvu, která nás posunuje dál. Není nic, co bychom nezvládli stejně dobře nebo lépe, než ostatní. Nejen díky zkušenostem, ale i skvělému týmu. Jako první jsme začli dělat podrobné diagnostiky u všech úprav. Jako první jsme začali vystavovat certifikáty ke každé úpravě. Jako první jsme si dobrovolně nechali provést audit od certifikační společnosti TÜV SÜD a získali certifikát kvality ISO9001. Všechny úpravy měříme na válcové zkušebně. Jestli někdo dělá něco navíc nebo lépe, řekněte nám to. Rádi vylepšíme naše postupy, aby byly i nadále nepřekonatelné.

Nejmodernější technologie

Věříme v moderní technologie. Jsou základním kamenem pro kvalitní a bezproblémová řešení. Při naší práci využíváme to nejlepší, co je v dané chvíli možné. Nejlepší existující programátory řídídích jednotek s nejnovějšími aktualizacemi, nejmodernější software na vývoj našich modifikací, značkový hardware, značkové diagnostiky pro mnoho typů vozidel a přesná válcová zkušebna na nejpřesnější měření výkonu. S tím vším pracujeme každý den, abychom mohli zajistit vaši maximální spokojenost a ručit za svoje služby.

vize-nejmodernejsi-technologie.jpg

Spolupráce s nejlepšími

Kvalita nespadne sama z nebe. Stát se dobrým, nebo dokonce nejlepším ve svém oboru, vyžaduje dlouhodobý proces, na kterém je nutné neustále pracovat. Možnost spolupráce se zvučnými jmény v oboru rozhodně není k zahození. Jsme rádi, že můžeme sdílet technologie a zkušenosti s lidmy od CMD Technologies, Alientechu a dalších. Že můžeme využívat diagnostických nástrojů od firem jako je Actia, Delphi, Ross-Tech nebo Mercedes. Že máme přístup do databází s technologickými informacemi o řídících systémem Bosch, Siemens, Denso, Delphi, Visteon a další. Že máme přátele v nejlepších tuningových firmách v Evropě. Díky tomu můžeme být stále lepší.

sluzby-vize-ochrana-chiptuning.jpg

Věříme naší vizi

Jsme přesvědčeni, že svoji práci děláme dobře. Máme důvěru v sebe sama. Z jiného úhlu pohledu, věříme našim zkušenostem a dlouhodobému vývoji. Je skoro neuvěřitelné, že za tolik let práce jsme schopni reklamace spočítat na prstech jedné ruky. Díky tomu nemáme problém poskytnout nadstandardní záruku v délce trvání 9 let. Nabízíme i možnost vrácení peněz do 14 dnů v případě nespokojenosti. A u nákladních vozidel a autobusů dokonce 1 měsíc zkušební lhůtu zdarma. Kdybychom si nebyli jisti kvalitou svých služeb, nic takového bychom nenabízeli. Spokojíme se jen s tím být nejlepší. Spokojte se s tím také.

Chcete se dovědět o chiptuningu víc?

Přečtěte si Co je součástí každé úpravy

nebo

přejděte na našeho průvodce chiptuningem