Chiptuning PowerTEC - schváleno MD ČR

razitko-certifikovana-uprava.pngJsme první česká chiptuningová společnost s vlastním vývojem softwaru v České republice, které bylo uděleno schválení od ministerstva dopravy ČR a také certifikace kvality ISO 9001:2016 od TÜV SÜD. Díky tomu jsme schopni nabídnout schválené úpravy se zápisem do TP. S naší úpravou proto nikdy nebudete mít problémy na STK nebo při silniční kontrole.

V ceně úpravy všech osobních vozidel je vždy podrobná diagnostika vozidla, měření výkonu na zkušebně výkonu před i po úpravě a emisní zkouška. Garantujeme, že naší úpravou nejsou překračovány emisní limity vozidla a není snížena životnost komponentů motoru.

Vyberte si úpravu, která vám bude nejvíce vyhovovat:

 

Úprava se zápisem do TP 
Pokud chcete mít plně legální úpravu, která je způsobilá k provozu na pozemních komunikacích, nabízíme vám úpravu do 20 % navýšení výkonu se zápisem homologované úpravy do technického průkazu.  

Úprava bez zápisu do TP 
Pokud nechcete provést zápis do TP, můžeme vám provést úpravu do 20 % bez zápisu do TP. Úprava je provedena podle  postupů určených ministerstvem dopravy, bez zápisu do TP je však formálně nezpůsobilá k provozu.

Úprava pro sportovní účely
Pokud si přejete provést úpravu nad 20 % výkonu, jedná se o úpravu pro sportovní účely. Tato úprava nelze zapsat přímo do TP. Pro její schválení by bylo nutné podstoupit individuální schvalovací proces a výměnu brzdové soustavy.

 

Všechny naše úpravy jsou prováděny dle předpisů a stanoveným postupem. Zahrnují měření výkonu před i po úpravě, podrobnou diagnostiku motoru a také emisní test. S naší úpravou máte jistotu, že nebudete mít nikdy problémy v rámci stanice STK, při měření emisí ani při policejní kontrole. Naše úpravy jsou zkrátka schválené.

powertec-schvaleni-mdcr.jpgcertifikat-iso-9001-2016-powertec-cz.jpg