Diagnostika vozidel

diagnostika-motor.jpgPodrobná diagnostika motoru je nedílnou součástí každé prováděné úpravy. Diagnostika motoru není jen o vyčtení paměti závad, jak si bohužel často i mnoho automechaniků myslí. Podrobná diagnostika umožňuje odhalovat závady motoru, často ještě dříve, než má uživatel vozidla možnost závadu zpozorovat.

Vzhledem k tomu, že si na důkladné diagnostice zakládáme, investujeme nemalé prostředky do vybavení a udržujeme ho na co možná nejvyšší úrovni. Naše diagnostiky jsou na stejné úrovni jako diagnostiky samostatných prodejců vozidel. Většina námi používaných diagnostik je originální, jsou neustále aktualizovány a jejich počet stále rozšiřujeme. I díky tomu můžeme nabídnout následný značkový chiptuning na té nejvyšší úrovni.

Originální diagnostiky

Jsme vybaveni celou řadu originálních diagnostik, které efektivně využíváme k načítání dat nejen z řídící jendnotky motoru, ale i ze všech ostatních dostupných řídících jednotek ve vozidle, jako je např. řídící jednotka ABS a ESP, airbagů, imobilizéru, centrální elektroniky a dalších.  Pro koncern značky Volkswagen, do kterého patří kromě zmíněného VW i Audi, Seat a Škoda, využíváme originální aftermarketovou diagnostiku VCDS. Pro vozy Citroen a Peugeot koncernu PSA diagnostiku Planet a Lexia. Další značky kde využíváme originální diagnostiky jsou vozy Ford, Land Rover, Jaguar, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Renault, Subaru a Volvo.

Multiznačkové diagnostiky

Pokud nemáme k dispozici originální diagnostiku konkrétní značky, je možné jako alternativu použít některou z multiznačkových diagnostik. Díky těmto diagnostickým zařízením jsme schopni spolehlivě pracovat s vozidly všech běžných evropských značek, jako jsou například Alfa Romeo, BMW, Fiat, Lancia, Mercedes, Opel a mnoho dalších.