Po úpravě

diagnostika-krivky.jpgStejně jako před úpravou je prováděna důkladná podrobná diagnostika funkcí všech mechanických součástí motoru a kontrola změny nastavení požadovaných a skutečných hodnot po úpravě. Na tento postup klademe velký důraz, abychom si byli jistí, že námi provedený chiptuning nemá žádný negativní vliv na jakoukoli funkci motoru.

Provádění takto podrobných diagnostik není vždy běžnou praxí některých z konkurenčních firem. Bez těchto diagnostik nelze identifikovat případnou DTC chybu před ani po úpravě, která následně může působit problémy, kdy technici hledají příčinu chyby na místech, kde se vůbec nevyskytuje a zcela zbytečně vás tak při následných opravách obírají o peníze a čas. Typickým příkladem může být hlášení o chybě na datové sběrnici.

Všechny námi nabízené úpravy jsou podrobně testovány, a proto si můžete být zcela jistí, že námi upravované vozidlo dostanete ve stavu v jakém má po úpravě být.

 Další část: Jak jezdit s chipem

 

 

Další služby

Průvodce chiptuningem

Mohlo by vás zajímat

ikona-googleplus.pngikona-facebook.pngikona-youtube.png 

 

×

Vážení zákazníci, z důvodu naší plánované dovolené je naše provozovna v termínu od pondělí 3. 8. 2020 do neděle 9. 8. 2020 uzavřena. Těšit se na Vás budeme opět od pondělí 10. 8.2020. V uvedeném datu bohužel nebudeme schopni odpovídat na telefonické ani e-mailové dotazy. Zaslané poptávky nebo objednávky začneme vyřizovat ihned po ukončení naší dovolené 10.8.2020.

Děkujeme za pochopení. Tým PowerTEC

Zavřít