Re-instalace filtrů pevných částic DPF

Máte ze svého vozidla demontovaný filtr pevných částic a nesplňujete tak emise? Rádi byste, aby váš vůz byl v pořádku, splňoval všechny emisní limity a byl způsobilý pro provoz na pozemních komunikacích? Nabízíme službu reinstalace a naprogramování filtrů pevných částic zpět do vozu.

Po mnoho let mnoho majitelů vozidel řešilo problém s filtrem pevných částic tak, že provedlo jeho trvalé odstranění z vozidla. Díky benevolentním předpisům platným v České republice do roku 2015 vozidla i bez filtrů pevných částic často prošla emisním testem. Vzhledem k velkému zpřísnění podmínek měření emisí i vysokým pokutám, které hrozí přímo majitelům vozidel, kde bude prokázáno odstranění filtru pevných částic, nabízíme možnost uvedení vozidla do funkčního stavu, tedy instalaci filltu pevných částic a opětovnou aktivaci filtru pevných částic v řídící jednotce motoru.

Naši službu nabízíme jako celek, tedy komplexní dodání filtru pevných částic, jeho instalaci do vozidla i nahrání softwaru řízení motoru, kde nebude potlačena funkce filtru pevných částic. Zároveň jsme však schopni  nabídnout i jednotlivé části realizace samostatně, tedy např. jen nahrání softwaru nebo s instalací DPF filtru dodaným zákazníkem.

V naší nabídce jsme schopni poskytnout:

  • nový filtr pevných částic - originální díl od výrobce
  • repasovaný filtr pevných částic - originální díl
  • nový filtr pevných částic - druhovýroba např. MTS, Vector a další (filtry pevných částic JMJ a Ernst nemontujeme)

Na základě konkrétního typu vozidla a motoru jsme schopni vám poskytnout cenovou nabídku.