Garance a záruky

Garance a záruky jsou často první, na co se každý zákazník ptá. Nepoškozuje se motor? Nepřijdu o záruku od výrobce? Nemůže se něco stát? A proto odpovídáme nadstandardní zárukou, která na trhu nemá obdoby.

Záruka 9 let na software Nadstandardní záruky na chiptuning
Víme, že jsou naše úpravy bezpečné a bezproblémové. Díky mnohaletým zkušenostem s úpravou softwaru všech typů řídících jednotek neděláme chyby. A proto můžeme nabídnout bezkonkurenční záruku v délce trvání 9 let. Po celou dobu garantujeme funkčnost softwaru, pokud nedojde k zásahu třetí osoby. Souběžně s tím poskytujeme i zákonnou záruku na mechanické díly motoru, pokud by se prokázalo poškození způsobené vlivem naší úpravy.

Záruka 14 dnů vrácení peněz Nadstandardní záruka chiptuning
Nemusíte se bát o své peníze. Věříme své práci a jsme přesvědčeni, že dokážeme splnit vaše očekávání. Pokud optimalizace výkonu motoru nebude fungovat podle vašich představ nebo s úpravou nebudete z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete do 14 dnů od úpravy požádat o vrácení automobilu do původního stavu. Zároveň vám vrátíme celou částku za softwarovou úpravu. Garantujeme dobře odvedenou práci.  

Záruka na nové vozyZáruka na auto
Máte vůz ještě v záruce a bojíte se, že by vaše záruka nemusela být v případě závady na vozidle uznána? Všechny úpravy provádíme vždy z vašeho originálního nastavení a v případě záruční opravy je možné software vozidla uvést do původního stavu. Pokud však chcete mít naprostou jistotu, můžete si u nás sjednat převzetí tovární záruky na motor až na 5 let do plnění ve výši 300.000 Kč na motor, převodovku a rozvodovku. Více informací.