⭐️⭐️ MÁME OTEVŘENO - PROVOZ NEPŘERUŠEN ⭐️⭐️

Vážení zákazníci,

V souvislosti s nařízením vlády a včera zveřejněným upřesněním oznamujeme, že na základě výjimky udělené vládou České republiky zůstává naše provozovna v provozu. Vládní nařízení povoluje provoz provozoven poskytujících opravy a údržbu silničních vozidel (do čehož spadá veškerá naše činnost) i prodej náhradních dílů.

V souvislosti s aktuální situací však přijímáme přísnější hygienická opatření, tak abychom snížili možná rizika:

  • čekárna prošla o víkendu kompletní desinfekcí včetně čištění ozonem, které budeme provádět pravidelně
  • personál naší provozovny bude využívat ochranné prostředky, zejména rukavice
  • vstup do čekárny bude umožněn pouze na vyzvání - je nutné dodržet odstup mezi zákazníky. Po příchodu prosíme vyčkejte příchodu našeho předávacího technika. Prosíme o trpělivost, pokud probíhá přebírání vozidla jiného zákazníka, vyčkejte venku.
  • max. počet čekajících zákazníků bude omezen tak, aby jednotlivý zákazníci nebyli blíže, než 2 metry od sebe (max 4 osoby - nařízení umožňuje max. 30) Naše čekárna je dost velká a koncipovaná tak, aby každý zákazník měl dostatek prostoru a nebyl v kontaktu s jiným zákazníkem.
  • pokud nechcete čekat v prostorách naší firmy na opravu nebo úpravu, zapůjčíme vám náhradní vozidlo (pokud bude některé volné - lze domluvit předem telefonicky).
  • nic nepodceňujeme, prostory čekárny i naše firemní náhradní vozidla budeme pravidelně každý den preventivně dezinfikovat.

Pokud si můžete zajistit odvoz, můžete u nás samozřejmě vozidlo na opravu nebo úpravu zanechat kdykoli během otevírací doby a po dokončení opravy nebo úpravy vám bude vozidlo předáno v dohodnutém termínu (např. následující den).

Zároveň prosíme, pokud se necítíte dobře nebo máte teplotu, přeložte termín na jindy. Děkujeme.

Uděláme ale vše, abychom neomezili nasmlouvané termíny, zároveň neporušili žádné nařízení a přejímku vozidel prováděli takovým způsobem, který bude plně v souladu s aktuální situací.

 provozovna-otevrena.jpg

cekarna-2.jpg

 

Další služby

Průvodce chiptuningem

Mohlo by vás zajímat

ikona-googleplus.pngikona-facebook.pngikona-youtube.png