Oprava špatných teplých startů

zapalovani-klicky-startovani.jpgMáte problém s délkou startování motoru? Projevuje se tento problém především, když je motor zahřátý na provozní teplotu? PowerTec je tu pro Vás opět s řešením.

Problém s delším startováním zahřátého motoru je celkem častým jevem u celé řady motorů koncernu Volkswagen / Škoda. Typickým příkladem je agregát 1.9 TDi PD 77 kW a 2.0 TDi PD 103 kW. U těchto typů motorů je poměrně častým jevem delší doba startování která může trvat v rozmezí mezi 2 až 5  vteřinami, někdy dokonce i déle. Podobný problém mají i starší motory s rotačním čerpadlem 1.9 TDi 66 kW a 81 kW po roku výroby 2000. Díky těmto problémům dochází následně k mechanickému opotřebení startéru a také ke snížení životnosti akumulátoru vozidla.

Přinášíme vám konečné řešení v podobě opravy softwaru v řídící jednotce motoru. Díky této úpravě bude váš motor startovat okamžitě bez jakékoli prodlevy. Toto řešení je trvalé, bezpečné a především velmi jednoduché a levné. Nechte si od nás ušetřit tisíce, které by jste museli vynaložit na následné mechanické opravy. Obohaťte svůj chiptuning o opravu špatných teplých startů. Ceny k jednotlivým vozům naleznete v našem katalogu popř. v ceníku služeb.

Podívejte se na video

Cena úpravy je 2000,- Kč. 

V případě provedení souběžně s chiptuningem se snižuje o 1000,- Kč.
Seznam modelů, kde je možné úpravu provést, stále rozšiřujeme. Konkrétní model hledejte v katalogu vozidel v sekci dopňkové služby.